Latif Şimşek’e saldıran koruma suç makinesi çıktı

Latif Şimşek’e saldıran koruma suç makinesi çıktı

tv100’de yayınlanan Gündeme Dair programının canlı yayınında DP’li Cemal Enginyurt, gazeteci Latif Şimşek’in yanına giderek şiddete varan eylemlerde bulundu. Reji hemen canlı yayını keserek reklema gitti. Reklam arasında ise Enginyurt ve koruması Emrah Topal; Şimşek’i darbetti. Koruma Emrah Topal gözaltına alındı. Topal’ın suç dosyasının bir hayli kabarık olduğu ortaya çıktı.

tv100’de yayınlanan Gündeme Dair programına konuk olan DP Milletvekili Cemal Enginyurt ile gazeteci Latif Şimşek arasında sert bir tartışma yaşandı. Enginyurt tartışma sınırlarını aşıp Latif Şimşek’in üzerine yürüdü. Yayının kesilmesine neden olayda Cemal Enginyurt ve yanındaki korumaları Latif Şimşek’i darp etti. Enginyurt ve korumasının Şimşek’e saldırı anının görüntüleri kameralara yansıdı.

1 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayla ilgli soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla DP Milletvekili Cemal Enginyurt’un yanında bulunan ve darp olayını gerçkeleştiren Emrah Topal adlı kişinin gözaltına alındığı bilidirildi. Emrah Topal’ın Latif Şimşek’e kamera görüntülerinde şiddet uygulayıp darp eden kişi olduğu belirtildi.

MEĞER SUÇ MAKİNESİYMİŞ

Cemal Enginyurt’un özel koruması saldırgan Emrah Topal’ın suç makinesi olduğu ortaya çıktı.

Emniyet ve Savcılık kaynaklarından elde edilen bilgilere göre; Emrah Topal’ın yapılan sorgulamasında; kasten öldürme, tehdit, kasten yaralama, trafik güvenliğini tehlikeye sokma ve çok sayıda suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

Paylaş