Erdoğan, Osmanlı torunlarını Çankaya Köşkü’nde ağırladı

Erdoğan, Osmanlı torunlarını Çankaya Köşkü’nde ağırladı

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osmanlı padişahı 2. Abdulhamid’in torunu Abdülkerim Osmanoğlu ile Osmanoğlu’nun oğlu Orhan Osmanoğlu ve kızı Nurhan Osmanoğlu’yla görüştü.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2’nci Abdulhamidin’in 3’üncü kuşak torunu Harun Abdülkerim Osmanoğlu ile Osmanoğlu’nun oğlu Orhan Osmanoğlu ile kızı Nurhan Sultan Osmanoğlu’yu kabul etti.

Çankaya Köşkü’nde yapılan görüşmenin duyurusu ve fotoğrafı, hanedan üyelerinin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Harun Abdülkerim Osmanoğlu, paylaşımında “Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendi ile bir görüşme gerçekleştirdik. Güzel ağırlamaları ve sohbeti için kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Nurhan Sultan Osmanoğlu ise paylaşımında, görüşümeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sayın. Cumhurbaşkanımız ile bir dizi görüşme sağladık. Çok güzel, çok keyifli sohbet ve muhabbet ettik. Dua ettik, dua aldık” dedi.

Görüşmede bulunan Orhan Osmanoğlu da “Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la dün buluştuk. Görüşme talebimizle ilgili detayları sizlerle paylaşacağız inşallah” diye yazdı.

Paylaş