Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim taburcu edildi

Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim taburcu edildi

Yeni tip Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu edildi. Liv Hospital Hastanesi’nden yapılan açıklamada, son testinin pozitif olmasına karşın, Fatih Terim’in tedavisinin kalan kısmını evinde geçireceği belirtildi.

Hastaneden yapılan açıklama şu şekilde: “23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir.

Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halin pozitif olsa da, klnik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur.

Hastamız 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle.”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir