Beşiktaş’tan ‘Bırakmam Beşiktaşım Seni’ kampanyası

Beşiktaş’tan ‘Bırakmam Beşiktaşım Seni’ kampanyası

Beşiktaş, 19 Mart tarihinde yardım kampanyası başlatmayı hedefliyordu. Ancak “Bırakmam Beşiktaşım Seni” adlı bu organizasyon, Koronavirüs süreci nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Kampanyanın startı bugün Başkan Ahmet Nur Çebi tarafından verildi.

“Bu kampanya milyonlarca taraftarımızın isteğiyle oluştu”

Kampanya ile ilgili yaptığı basın toplantısında açıklamalarda bulunan Çebi, “Bu kampanya Beşiktaş taraftarının isteğiyle oluşmuş bir bağış kampanyasıdır. Kampanyanın Beşiktaş’a çok desteği olacak. Milyonlarca taraftarımız bize destek verecek. Bizim için bin kuruş veren de değerli, bir kuruş veren de değerli. Bağış kampanyasında bize destek olacak Beşiktaş taraftarının aile bütçesini de gözeterek bağış yapmasını rica ediyorum” dedi.

Bir mesaj 20 TL

Ahmet Nur Çebi, 15-20 milyon taraftarın en azından 1 kez kısa mesaj atmasını beklediklerini vurgulayarak, “15-20 milyon taraftarımız var. Hedefimiz tüm taraftarlarımızın en az birer kez SMS atması. Bir SMS 20 TL değerinde olacak.

İş adamlarımızın da hepsi çok kıymetli. Bu süreçte ağaların eli tutulmaz” ifadelerini kullandı.Beşiktaş Kulübü’nün başlattığı yardım kampanyasına taraftarlar, “BIRAKMAM” yazıp, 1903’e SMS göndererek katılabilecek.” ifadelerini kullandı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir