CHP’li Torun: Muhittin Böcek’in sağlık durumu iyi, yoğun bakım tedbir amaçlı

CHP’li Torun: Muhittin Böcek’in sağlık durumu iyi, yoğun bakım tedbir amaçlı

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, özel bir hastanede 24 gündür Koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Astım hastalığı nedeniyle ciğerlerinin zarar görmemesi için tedbir amaçlı geçen günlerde uyutulan Böcek’i ziyaretin ardından sağlık durumu hakkında bilgi veren Torun, Böcek’in tedavisinin iyi gittiğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Tedavisi iki gün öncesine göre çok daha iyi. Kendisinin birkaç gün önce yoğun bakıma alınması, kafalarda olağanüstü bir durum söz konusu gibi ifade edildi ama o durum tedbir amaçlı yapıldı. Şu an başkanımızın sağlık durumu iyi. En kısa zamanda Antalya’ya hizmet etmeye devam edecek.”

BELEDİYE GÜNLÜK AÇIKLAMA YAPACAK

Başkan Böcek’in sağlığı üzerinden yapılan spekülasyonların doğru olmadığına dikkat çeken Torun, “Sayın başkanımız üzerinden yapılan spekülasyonlar ahlaksızca bir davranış. Başkanımız şu an kontrol altında. Bundan sonra Büyükşehir Belediyemizin basınızdan her gün saat 12.00’da bilgilendirme yapılacak. Onun dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemelidir” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir